GNJ PZA organizuje warsztaty weekendowo dwa razy w roku. Są one okazją do ogólnopolskiego spotkania nurków jaskiniowych, niezależnie od federacji czy konfiguracji i mają na celu integrację środowiska nurków jaskiniowych. Podczas Warsztatów uczestnicy wymieniają się wiadomościami na temat nurkowania jaskiniowego. Omawiane są wyniki wypraw, a także planuje się nowe wyprawy eksploracyjne lub rekonesansowe czy wyjazdy treningowo-turystyczne do syfonów w Polsce, Europie i reszcie świata.

  • SpeleoAlbania 2014, fot. Radek Sidor

Nowi uczestnicy mają możliwość poznania i przetestowania technik i sprzętu jaskiniowego oraz zapoznania się z możliwością mentoringu GNJ. Wszystkie nurkowania podczas warsztatów odbywają się jedynie zgodnie z uprawnieniami posiadanymi przez uczestników (w tym ubezpieczenia KL i NNW obejmującego nurkowanie oraz aktualnych badań lekarskich).

Termin: 11-12.04.2015 Miejsce: C.N. Banana Divers, jezioro Hańcza Koszty: Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty przejazdu, zakwaterowania na miejscu oraz wyżywienia. Sami też ogarniają kwestie rezerwacji noclegu w Banana Divers na hasło: GNJ. bekier@bananadivers.pl, +48 502 764 747 Program: Jest w linku poniżej i z założenia jest elastyczny ;-) Informacje i kontakt: gnj@gnj.org.pl, Lucyna Cieślik +48 602 719 387.


Relacja z Warsztatów GNJ - kwiecień 2015 Hańcza
04. Maj 2015

Nie sposób zgadywać czy to piękne okoliczności przyrody czy też inne, niewytłumaczalne względy zagnały Grupę Nurków Jaskiniowych na Hańczę, jezioro, które słynie wprawdzie z głębokości, ale na próżno szukać tam stropu...

I Warsztaty Produkcji Filmowej GNJ
09. Marzec 2015

Warsztaty odbyły się 20-21 Lutego 2015 w Tatrach i były wewnętrzym szkoleniem GNJ.